Tunniplaan

Ettevalmistuskursused

Tunniplaan PDF

Heli Kalle

(1.-3. kl lapsed)

Esmaspäev

13.45 – 15.10
Voolimine (I)

Teisipäev

Kolmapäev

13.45 – 15.10
VOOLIMINE (II)

15.30 – 16.55
VOOLIMINE (III)

Neljapäev

13.45 – 15.10
Joonistamine / Kompositsioon (III)

Reede

13.45 – 15.10
JOON/KOMP (I)

15.20 – 16.45
JOON/KOMP (II)

Liina Oja

(5-7 a lapsed)

Esmaspäev

17.00 – 17.40
5-7 a lapsed (I)

17.50 – 18.30
5-7 a lapsed (I)

Kolmapäev

17.00 – 17.40
5-7 a lapsed (II)

17.50 – 18.30
5-7 a lapsed (II)

Meeli Lõo

(1.-3. kl lapsed)

Teisipäev

14.30 – 15.55
Voolimine (I)

16.05 – 17.30
Voolimine (II)

Neljapäev

15.20 – 16.45
Joonistamine / Kompositsioon (I)

16.55 – 18.20
Joonistamine / Kompositsioon (II)

Larissa Sõdur

(1.-3. kl lapsed)

Teisipäev

13.45 – 15.10

Kolmapäev

13.45 – 15.10

1 kursus

Meeli Lõo

Eesti õppekeelega kursus

Esmaspäev
15.20 – 16.05 Kunstiajalugu Irja Annus
16.10 – 16.55 Joonistamine Meeli Lõo
17.00 – 17.45 Joonistamine Meeli Lõo
17.50 – 18.35 Joonistamine Meeli Lõo
Kolmapäev
14.30 – 15.15 Kompositsioon Meeli Lõo
15.20 – 16.05 Kompositsioon Meeli Lõo
16.10 – 16.55 Kompositsioon Meeli Lõo
17.00 – 17.45 Kompositsioon Meeli Lõo
Reede

14.30 – 15.15

Skulptuur Meeli Lõo
15.20 – 16.05 Skulptuur Meeli Lõo
16.10 – 16.55 Maal Meeli Lõo
17.00 – 17.45 Maal Meeli Lõo

17.50 – 18.35

Maal Meeli Lõo
1 курс

Ирина Балева – Стюф

Курс с русским языком обучения

Понедельник

14.30 – 15.15

Живопись Ирина Балева-Стюф
15.20 – 16.05 Живопись Ирина Балева-Стюф
16.10 – 16.55 Живопись Ирина Балева-Стюф
17.00 – 17.45 Скульптура Хели Калле
17.50 – 18.35 Скульптура Хели Калле
Вторник

14.30 – 15.15

Композиция Ирина Балева-Стюф, А Стюф
15.20 – 16.05 Композиция Ирина Балева-Стюф, А Стюф
16.10 – 16.55 Композиция Ирина Балева-Стюф, А Стюф
17.00 – 17.45 Композиция Ирина Балева-Стюф, А Стюф
Четверг
14.30 – 15.15 Рисунок Ирина Балева-Стюф
15.20 – 16.05 Рисунок Ирина Балева-Стюф
16.10 – 16.55 Рисунок Ирина Балева-Стюф
17.00 – 17.45 История искусств Анатолий Стюф
2 kursus

Aira Rautso

Eesti õppekeelega kursus

Esmaspäev
15.20 – 16.05 Kompositsioon Aira Rautso
16.10 – 16.55 Kompositsioon Aira Rautso
17.00 – 17.45 Kompositsioon Aira Rautso
17.50 – 18.35 Kompositsioon Aira Rautso
Kolmapäev
15.20 – 16.05 Joonistamine Aira Rautso
16.10 – 16.55 Joonistamine Aira Rautso
17.00 – 17.45 Joonistamine Aira Rautso
17.50 – 18.35 Skulptuur Heli Kalle
18.40 – 19.25 Skulptuur Heli Kalle
Neljapäev
15.20 – 16.05 Kunstiajalugu Irja Annus
16.10 – 16.55 Maal Aira Rautso
17.00 – 17.45 Maal Aira Rautso
17.50 – 18.35 Maal Aira Rautso
2 курс

Лариса Сыдур

Курс с русским языком обучения

Понедельник
14.30 – 15.15 Рисунок Лариса Сыдур
15.20 – 16.05 Рисунок Лариса Сыдур
16.10 – 16.55 Рисунок Лариса Сыдур

17.00 – 17.45

История искусств Анатолий Стюф
Вторник
15.20 – 16.05 Композиция Лариса Сыдур
16.10 – 16.55 Композиция Лариса Сыдур
17.00 – 17.45 Композиция Лариса Сыдур
17.50 – 18.35 Композиция Лариса Сыдур
Четверг

14.30 – 15.15

Живопись Лариса Сыдур
15.20 – 16.05 Живопись Лариса Сыдур
16.10 – 16.55 Живопись Лариса Сыдур
17.00 – 17.45 Скульптура Хели Калле
17.50 – 18.35 Скульптура Хели Калле
3 kursus

Irja Annus

Eesti õppekeelega kursus

Esmaspäev
16.10 – 16.55 Kunstiajalugu Irja Annus
17.00 – 17.45 Maal Irja Annus
17.50 – 18.35 Maal Irja Annus
18.40 – 19.25 Maal Irja Annus
Teisipäev

14.30 – 15.15

Joonistamine Irja Annus
15.20 – 16.05 Joonistamine Irja Annus
16.10 – 16.55 Joonistamine Irja Annus
17.00 – 17.45 Skulptuur Heli Kalle

17.50 – 18.35

Skulptuur Heli Kalle
Neljapäev
16.10 – 16.55 Kompositsioon I. Annus / S. Toots-Sinimäe
17.00 – 17.45 Kompositsioon I. Annus / S. Toots-Sinimäe
17.50 – 18.35 Kompositsioon I. Annus / S. Toots-Sinimäe
18.40 – 19.25 Kompositsioon I. Annus / S. Toots-Sinimäe
3 курс

Лариса Сыдур

Курс с русским языком обучения

Понедельник
16.10 – 16.55 История искусств Анатолий Стюф
17.00 – 17.45 Рисунок Лариса Сыдур

17.50 – 18.35

Рисунок Лариса Сыдур

18.40 – 19.25

Рисунок Лариса Сыдур
Среда
15.20 – 16.05 Композиция Лариса Сыдур
16.10 – 16.55 Композиция Лариса Сыдур
17.00 – 17.45 Композиция Лариса Сыдур
17.50 – 18.35 Композиция Лариса Сыдур
Четверг
15.20 – 16.05 Скульптура Хели Калле
16.10 – 16.55 Скульптура Хели Калле
17.00 – 17.45 Живопись Лариса Сыдур
17.50 – 18.35 Живопись Лариса Сыдур

18.40 – 19.25

Живопись Лариса Сыдур
4 kursus

Irja Annus

Eesti õppekeelega kursus

Teisipäev
15.20 – 16.05 Skulptuur Heli Kalle
16.10 – 16.55 Skulptuur Heli Kalle
17.00 – 17.45 Joonistamine Irja Annus
17.50 – 18.35 Joonistamine Irja Annus
18.40 – 19.25 Joonistamine Irja Annus
Kolmapäev
15.20 – 16.05 Maal Irja Annus
16.10 – 16.55 Maal Irja Annus
17.00 – 17.45 Maal Irja Annus
17.50 – 18.35 Kunstiajalugu Irja Annus
Reede
15.20 – 16.05 Kompositsioon Irja Annus
16.10 – 16.55 Kompositsioon Irja Annus
17.00 – 17.45 Kompositsioon Irja Annus
17.50 – 18.35 Kompositsioon Irja Annus
4 курс

Ирина Балева – Стюф

Курс с русским языком обучения

Понедельник
15.20 – 16.05 Скульптура Хели Калле
16.10 – 16.55 Скульптура Хели Калле
17.00 – 17.45 Живопись Ирина Балева-Стюф
17.50 – 18.35 Живопись Ирина Балева-Стюф

18.40 – 19.25

Живопись Ирина Балева-Стюф
Среда
16.10 – 16.55 Композиция Ирина Балева-Стюф, А Стюф
17.00 – 17.45 Композиция Ирина Балева-Стюф, А Стюф
17.50 – 18.35 Композиция Ирина Балева-Стюф, А Стюф
18.40 – 19.25 Композиция Ирина Балева-Стюф, А Стюф
Четверг
16.10 – 16.55 История искусств Анатолий Стюф
17.00 – 17.45 Рисунок Ирина Балева-Стюф
17.50 – 18.35 Рисунок Ирина Балева-Стюф

18.40 – 19.25

Рисунок Ирина Балева-Стюф
Täiendõpe

(eesti/vene)

Teisipäev
16.10 – 16.55 Maal Aira Rautso
17.00 – 17.45 Maal Aira Rautso
17.50 – 18.35 Maal Aira Rautso
18.40 – 19.25 Maal Aira Rautso
19.30 – 20.15 Maal Aira Rautso
Reede
16.10 – 16.55 Joonistamine Aira Rautso
17.00 – 17.45 Joonistamine Aira Rautso
17.50 – 18.35 Joonistamine Aira Rautso
18.40 – 19.25 Joonistamine Aira Rautso
19.30 – 20.15 Joonistamine Aira Rautso