NATALIE PUDALOV

Juba väga varasest noorusest meeldis Nataliele joonistada, lugeda ja koguda pildiraamatuid. Kunstnikuks õppis Natalie Bezaleli Kunsti ja Disaini Akadeemias Jeruusalemmas, kust käis ka vahetusõpilasena Saksamaal, Stuttgardi Kunsti ja Disaini Akadeemias. Põhiliselt keskendus ta illustratsioonile ja tegeles erinevate tehnikate katsetamisega. Ta püüdis analüüsida ja luua oma isikupärast stiili – huumori, absurdi ja veidi erilisema vaatenurgaga. Kohe pärast kooli lõpetamist käis esimest korda Bologna raamatumessil, kus ta hiljem kutsutud kunstnikuna esines. 

Kunstniku saab inspiratsiooni lugemisest, näitustest ja filmidest, kuid enamasti siiski loodusest. Samuti loomadest, eriti koertest, kes on Natalie ja ta pere suurepärased kaaslased uute paikade avastamisel.

LENA REVENKO

Lapsena veetis Lena palju aega üksinda ning igavuse peletamiseks hakkas joonistama, saateks muinasjutud heliplaatidelt. 

Kunsti õppis Lena Bezaleli Kunsti- ja Disainiakadeemias Jeruusalemmas, mille lõpetas visuaalkommunikatsiooni ja illustratsiooni alal.

Lena Revenko töid on eksponeeritud Tōkyō, Shangai, Miami, Los Angelese ja Iisraeli galeriides. Ta ammutab inspiratsiooni erinevatest traditsioonidest: lasteraamatuillustratsioonidest, vanadest pärsia miniatuuridest, hiina maalikunstist, jaapani mangadest. Revenko joonistab oma imelisi miniatuure vanale paberile. Alusjoonistuse katab ta pruuni akrüülvärviga, seejärel joonistab taas pliiatsiga. Detailid lisab ta akrüüli ja akvarelli seguga, lõpus maalib ainult vesivärvide ja spetsiaalsete India miniatuurivärvidega.