Märjamaa Muusika- ja Kunstikool

Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli korraldatud rahvusvahelisel kunstikonkursil «Üllatav leid» sai pilkupüüdva tehnika auhinna meie õpilane Viktoria Jankovskaja tööga «Rahulik karjamaa» ning näitusele valiti ka Angelina Svjattseva kompositsioon «Vaatleja». Õpilasi juhendas Irina Baleva-Stüf. (25.03.20)

Ilon Wikland

Ilon Wikland

Ilon Wiklandi nimelise noore kunstniku preemia konkursil Haapsalus pälvis meie kooli õpilane Jannika Korolkova (juhendaja Irina Baleva-Stüf) oma kolmiktööga «Ootused ja reaalsus» II preemia (300€). Žürii sõnul on Jannika tööd jõulised ning humoorikad ja eristuvad eripärase kollaažitehnika ning teksti teravmeelse kasutamise poolest kompositsiooni osana. Iloni Imedemaal toimunud autasustamisel oli Jannikat toetamas ka 2. kursuse fännklubi. (05.02.20)

Jõuluturg

Jõuluturg

Jõhvi keskväljakul pühade ajal toimunud jõuluturul müüsid Jõhvi Noored esindajad Anastassia Gavrina ja Snezana Beljankina meie õpilaste poolt õpetajate Heli Kalle ja Meeli Lõo juhendamisel loodud keraamilisi kujukesi. See oli heategevuslik üritus. Müügist saadud 133€ eest osteti koolile kunstitarbeid, mis ka noorte ja vallavalitsuse esindajate poolt pidulikult üle anti. (22.01.20)

Kooli saabusid auhinnad kaugelt Taiwanist

Kooli saabusid auhinnad kaugelt Taiwanist

Kooli saabusid auhinnad kaugelt Taiwanist. Osalesime eelmisel aastal rahvusvahelisel õpilaste kunstikonkursil, millest võttis osa 41 riiki. Eestisse tuli 1 kuldmedal, mille võitis meie Anastassia Pavlenko värvilise linoollõikega «Rütmika» (õp. Aira Rautso) ja 1 hõbe ja 3 pronksi, üks Evelina Seimarile tuššijoonistusega «Kull» (õp. Irina Baleva-Stüf). Diplomi said Ksenja Kaširova (A. Rautso) ja Jannika Korolkova ning Konstantin Zaitsev (mõlemad I. Baleva-Stüf). Õnnitleme! (28.11.19)